Nasza flota

Nasza flota składa się, m.in. z fabrycznie nowych (wyprodukowanych w 2018-2024r.) luksusowych busów 8,17,23,32-os., nowych aut osobowych segmentu premium (Mercedes, BMW, Audi) oraz komfortowych autokarów 32,43,50,52-os., w perfekcyjnym stanie technicznym i wizualnym, spełniających wymogi nawet najbardziej wymagających Klientów.

Polecamy zwłaszcza naszą nowość: jedyny taki w Toruniu, luksusowy nowy autokar Volvo 9700 (49+1+1os.) 2023r., ekskluzywny nowy  bus Mercedes Sprinter (22+1+1os.), nowy- rocznik 2022 oraz komfortowy autokar Iveco VIP (31+1+1os.) jak nowy (2019r.) z pełnym wyposażeniem turystycznym.  Gwarantują one najwyższy poziom komfortu w swojej klasniei są jedynymi takimi pojazdami w regionie.

Naszą specjalnościa są indywidualne transfery lotniskowe VIP, które realizujemy nowymi autami osobowymi segmentu premium-  Mercedes, Audi, BMW

Praktycznie wszystkie nasze pojazdy to nowoczesne, ekologiczne auta, spełniające najwyższe wymogi norm spalin Euro6 i Euro5.

Oferujemy auta renomowanych marek: Mercedes, Man, Setra, Iveco, VDL, Volvo, Scania, Ford, Opel, Renault.

*******

NOWOŚĆ!   Autokar Volvo 9700 Saffron Gold 2023r.  (49+1+1 -osobowy) EURO6
najnowszy autokar 50-os w województwie kuj-pomorskim. Marka Volvo jest gwarancją najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa, to jedna z niewielu marek autokarów produkowanych w Unii Europejskiej, a nie w Chinach czy Turcji. Pełne wyposażenie turystyczne (m.in. komfortowe regulowane i rozsuwane fotele z najwyższej jakości materiałów (m.in.naturalnej skóry), z rozkładanymi stolikami typu samolotowego, klimatyzacja z indywidualnymi nawiewami, oświetlenie LED, półki bagażowe, TV, system audio, itp.). Perfekcyjne wyciczenie wnętrza i systemy bezpieczeństwa najnowszej generacji.

nasz najbardziej komfortowy autokar, polecany na wyjazdy krajowe i międzynarodowe

*******

NOWOŚĆ! Bus  Mercedes Sprinter VIP 2022r.  (22+1+1 -osobowy) EURO6
najnowszy bus w województwie kuj-pomorskim, w podwyższonum standardzie VIP, wyprodukowany i spersonalizowany specjalnie pod nasze zamówienie, Pełne wyposażenie turystyczne (m.in. komfortowe regulowane i rozsuwane fotele ekoskórzane z rozkładanymi stolikami typu samolotowego, przy kazdym rzędzie wejścia USB do ładowania telefonu lub tabletu, klimatyzacja z indywidualnymi nawiewami, oświetlenie LED, półki bagażowe,  itp.)

bus polecany na wyjazdy krajowe i międzynarodowe

*******

Bus / autokar Iveco 70c18 VIP 2019r.  (31+1+1 -osobowy) EURO6
najbardziej luksusowy i największy bus, jedyny taki w regionie i jeden z dwóch w Polsce w tej zabudowie! Pełne wyposażenie turystyczne (m.in. komfortowe regulowane i rozsuwane fotele półskórzane z rozkładanymi stolikami typu samolotowego, przy kazdym rzędzie wejścia USB do ładowania telefonu lub tabletu, gniazdka 230V, szlachetna tapicerka z alcantary, klimatyzacja z indywidualnymi nawiewami, oświetlenie LED, barek, półki bagażowe, największe w swojej klasie luki bagażowe, itp.)

bus polecany na wyjazdy krajowe i międzynarodowe

 

*******

NOWOŚĆ 2024!  Autokar Mercedes New Tourismo  (55os.) 2020 EURO6
Największy autokar w naszej flocie. Marka Mercedes jest synonimem najwyższej jakości i motoryzacyjnego luksusu. Autokar posiada bogate turystyczne wyposażenie oraz wygodne regulowane fotele z podłokietnikami, stolikami i podnóżkami.

 Dedykowany na trasy krajowe i międzynarodowe.

 

 

*******

Autokar Man Lion’s Coach  (50os.) 2012-17 EURO5 EEV
jeden z najnowszych i najbardziej luksusowych dużych autokarów w Toruniu,  nowoczesne, eleganckie wnętrze. Dedykowany na trasy krajowe i międzynarodowe.


*******

Bus Ford Transit 2015-18 Comfort (17+1 -osobowy) EURO6
komfortowy bus na wyjazdy krajowe i międzynarodowe

 transit2015_01w

*******

Bus Mercedes V Classe 2016 VIP (6+1 -osobowy) EURO6
dla małych grup szukających dużego komfortu

 

*******

Busy Renault Trafic  (8 +1 -os.) 2020-2024 (4szt) EURO6
najnowszy model busa na trasy krajowe i międzynarodowe

 

******

Mercedes E Class Exclusive  (4 -osobowy) 2021 EURO6
oraz Audi A6 C8 2020 (4-osobowy)  EURO6
luksusowe sedany, najnowsze modele, polecamy na przejazdy biznesowe, indywidualne transfery lotniskowe i śluby

*******

i inne autokary 50,55,60-osobowe

 

Zapraszamy do rezerwacji!