Pogotowie autokarowe

OFERTA SKIEROWANA DO PRZEWOŹNIKÓW AUTOKAROWYCH

Masz niespodziewaną awarię w trasie lub tuż przed kursem? Problem z kierowcą? Zdarza się, nawet najlepszym. Uważamy, że firmy autokarowe powinny się wzajemnie wspierać, więc jeśli potrzebujesz pomocy z awaryjnym transportem grupy, zadzwoń do nas:

całodobowy nr alarmowy 600 91 21 31 (woj.kujawsko-pomorskie)
24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Nie świadczymy usług holowania czy naprawy autokarów, oferujemy tylko usługi transportowe- transport zastępczy dla Waszych pasażerów-  komfortowe, nowoczesne  autokary i busy  z kierowcą, większość z Euro6. Jesteśmy z Torunia, możemy dojechać do Was w dowolne miejsce w Polsce, ale z powodów praktycznych (czas i koszt dojazdu) polecamy się głównie firmom, które potrzebują transportu z terenu woj.kujawsko-pomorskiego.

Zwykle na bazie mamy przynajmniej jeden wolny autokar i jednego kierowcę dyżurnego, choć w sezonie -bywa różnie ;), ale staramy się zawsze pomóc- jeśli nie mamy własnych autokarów dostępnych, szukamy wśród zaprzyjaźnionych firm.

W 2021 i 2022r. obsłużyliśmy łącznie kilkadziesiąt zastępczych transportów dla przewoźników autokarowych i kolejowych. Nie życzymy ani Wam, ani sobie, żeby nasza pomoc była potrzebna :), ale warto zapisać sobie nasz nr tel. 

Chcemy stworzyć bazę ogólnopolską- po jednym przewoźniku z każdego województwa. Jesteś przewoźnikiem z innego rejonu Polski, posiadasz min.kilka autokarów różnej wielkości i masz możliwość odbierania telefonów całą dobę – skontaktuj się z nami  ( kontakt@torunskibus.pl ), umieścimy Twoją ofertę na naszej stronie.

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu!